Ласкаво просимо Вас на сайт компанії "ЛІАРД"!


Широкий асортимент продукції для некомерційного відпуску палива. Мобільні міні АЗС, модульні, контейнерні АЗС, паливороздавальне обладнання і комплектуючі, резервуари для зберігання ПММ та інших продуктів.


  • Монтаж і установка
  • Ремонт і реставрація
  • Сервіс і обслуговування

Замовити обладнання для АЗС


altКомпанія «ЛІАРД» прпропонує міні АЗС контейнерного типу. Вони призначені для некомерційного зберігання і відпуску біо-палива, дизельного палива і бензину. Така станція дає можливість здійснювати заправку паливом там, де немає можливості використовувати традиційну АЗС.

КАЗС можна оперативно переміщувати між об'єктами, що дозволяє зручно організовувати відпуск палива в потрібних місцях з максимальною вигодою.Всі переваги КАЗС


alt

Основні переваги використання КАЗС:
  • економія при оптовій закупці палива
  • контроль якості топлива
  • відмова від більшості розрахунково-касових операцій і незалежність від зовнішніх АЗС

Ми пропонуємо весь спектр обладнання, що здатне здійснити будь-який, з існуючих на сьогоднішній день, способів контролю транспорту. Ми поставляємо тільки найкраще і перевірене часом обладнання для GPS контролю на ринку.
altalt

Компанія «ЛІАРД» спеціалізується на продажу світлих і темних нафтопродуктів, поставці палива як З/Д, так і бензовозними партіями по всій Україні. Продаж дизельного палива (в тому числі євродизель), бензину, мазуту М100 та інших нафтопродуктів. Низькі, конкурентні ціни, висока якість!


Дизель Євро. Поставки від 2000 л

Замовити

Потрібно більше інформації?

Ціна міні АЗС, модульна АЗС, контейнерна АЗС і автозаправочний блокпункт, паливороздавальне обладнання і комплектуючі для паливних колонок, резервуари для зберігання палива - наші спеціалісти абсолютно безкоштовно проконсультують вас і з задоволенням дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Безкоштовна консультація